הפוך לעמוד הבית | הוסף למעודפים

תקשור


מהו תקשור

תקשור היא היכולת למעשה ליצור קשר עם ישויות ממימדים אחרים ולקבל מאותן ישויות הדרכה או הכוונה לגביי אירועים אשר קוראים לנו בחיי היום יום. התקשור אינו מתבצע תמיד כלפי דמות, אלה לכיוון אנרגיה או בפניה ישירה לנשמה הפנימית. במהלך התקשור נפתח האדם לצד הרוחני ומתחיל להתחבר לעצמו ברמה הגבוהה ביותר. אנשים רבים אשר מעוניינים בהכוונה ובמציאת תשובות לגביי נושאים בחייהם, מחליטים להיפתח לתקשור על מנת שיוכלו להיעזר ב"כח עליון" למציאת פתרונות במסלול חייהם. 

 

תקשור עם מתים/תקשור עם נשמות

קיימים מקרים בהם ניתן להיעזר בתקשור על מנת לקבל הכוונה והדרכה מדמות אשר עברה לעולם הבא, ומנסה להעביר לו מסרים. דמות זו יכולה להיות אדם קרוב אלינו או בן משפחה שנפטר ואפילו אדם מגלגול קודם שאין לו קשר ישיר אלינו. המסרים לעיתים יועברו אלינו בכך שנוכל להתבונן באותה דמות ובמעשיה, בצורה של סיפור קצר, שממנו נוכל להשליך על חיינו ובתקווה גם לקבל הכוונה נכונה. פעמים רבות נקבל רמזים וסיוע מאותה דמות בחלומותינו, לכן חשוב לנסות להבין אותם ולהתייעץ עם אדם נוסף לגביהם.


האם כל אחד יכול לתקשר?

לפי ניסיוני בתחום, היכולת לתקשר היא אינו דבר אשר ניתן לדעת באמצעות לימוד מספר או קורס כללי בתחום אלה רק בעזרת שימוש בכלים נכונים אשר יכולים לעזור "לעורר" את היכולת החבויה בכל אחד מאיתנו. אדם המעוניין לעורר את יכולת התקשור שלו, יכול להיעזר לצורך העניין במתקשר בעל ניסיון אשר יוכל לתת לו הכוונה ואימון נכון לתחום.

 

לייעוץ אישי ניתן ליצור קשר במספר: 054-5395651