הפוך לעמוד הבית | הוסף למעודפים

ערב גיבוש לעובדים

 


ערב גיבוש עובדים

ערב גיבוש לעובדים הוא אירוע מצויין ל"שבירת הקרח" ולהיכרות טובה יותר עם העמיתים לעבודה בזוית יותר אישית. במהלך ערב הגיבוש יורדת המתיחות הקיימת במסגרת מקום העבודה, והעובדים נפתחים אחד כלפי השני. ערב גיבוש לעובדים הוא פתרון מושלם לקירוב וחיבור העובדים, ונותן למעסיק הזדמנות לגלות תכונות נוספות הקיימות אצל עובדיו.

 

מה בתכנית?

בחלקו הראשון של הערב אתן הסבר כללי על כוחם של המספרים והשמות בחייו של אדם בדגש על הנושאים הבאים:

 


תורת השמות וסוד האותיות : בחירת שם נכון, הגנות בשמו של אדם וכוחן של האותיות בשם


 מספרים בחיי היום יום: מהו תאריך נכון לבקשת העלאה מהבוס? מדוע ישנם זמנים שפשוט לא הולך לנו בעבודה? ומתי קיימות הזדמנויות טובות לקידום?


התאמה מקצועית בין עובדים: מדוע ישנם עובדים שלעולם לא יסתדרו אחד עם השני? כיצד נוכל לדעת עם איזה עובדים נסתדר יותר ועם איזה פחות? ואיך נוכל להימנע מויכוחים מיותרים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בחלקו השני של הערב יקבל כל אחד מהמשתתפים באירוע ייעוץ נומרולוגי אישי הכולל פתיחה בקלפי טארוט בשילוב יכולת התקשור. במהלך הייעוץ האישי, נדבר על עיקר הנושאים "הבוערים" בחיינו כגון: זוגיות, פרנסה, משפחה וכל נושא אחר שהמשתתף ירצה להתייעץ לגביו.


ערב מיסטיקה מיוחד לגיבוש עובדים וצוותים - ועכשיו במבצע מחירים מיוחד!

 

קצת עלי

 שמי נוי בר ואני מיסטיקנית העוסקת בתחום המיסטיקה מזה שנים רבות. אני משדרת בקו המומחים של רדיו 103FM, ולאחרונה הופעתי בתכניות טלויזיה כגון התכנית "שורדות בבית" שמשודרת בערוץ 10.במסגרת עיסוקי בתחום אני מעבירה ערבי מיסטיקה המותאמים במיוחד לערבי גיבוש עובדים וצוותים.

 


להזמנת ערב גיבוש ניתן ליצור קשר במספר: 054-5395651