הפוך לעמוד הבית | הוסף למעודפים

מסיבת רווקות לדתיות

 


מסיבת רווקות לנשים דתיות/מסורתיות

מרביתנו נוטים לחשוב כי מסיבת רווקות הוא אירוע הנקשר למיניות ופעילויות הקשורות לסקס, אולם כיום קיימות אפשרויות נוספות לנשים אשר מחפשות פעילות מיוחדת למסיבת רווקות תוך כדי שמירה על צניעות. כולנו יודעות את החשיבות הגדולה שיש למסיבת רווקות, ולכן אנו מעוניינות כי ערב זה יהיה מרגש ובלתי נשכח לכל המשתתפות ובייחוד לכלת האירוע. לאחר שהעברתי מספר רב של ערבי רווקות בהצלחה רבה, הרכבתי ערב מיסטיקה המותאם במיוחד לנשים דתיות. במהלך הערב נתרגש, נצחק ונתחבר אל עולם קסום אשר יעזור לנו להבין הרבה על עצמנו ועל הסובבים אותנו.

 

מה בתכנית?

בתחילת הערב אתן הסבר כללי על כוחם של המספרים והשמות בחייו של אדם כולל הסבר על התאמה בין בני זוג לפי הנומרולוגיה בדגש על הנושאים הבאים:

 

 

בחירת שם נכון, הגנות בשמו של אדם וכוחן של האותיות בשם
תורת השמות וסוד האותיות
תאריכי לידה, מספרי גורל, חשיבות המספרים בחיי היום יום ועוד
חשיבות המספרים בחיינו
מהו תקשור, מסרים ופיענוח חלומות, חיזוי אירועים בחיינו ועוד
כוחו של התקשור
התאמה בין מזלות, משיכה בין ניגודים וזוגיות לפי הנומרולוגיה
התאמה ומשיכה בין בני זוג

 

 

 

 

 

 

 

לאחר מכן תקבל כל אחת מן המשתתפות באירוע ייעוץ נומרולוגי אישי הכולל פתיחה בקלפי טארוט בשילוב יכולת התקשור כאשר עיקר ההתמדקות תהיה על כלת האירוע. במהלך הייעוץ האישי, נדבר על עיקר הנושאים "הבוערים" בחיינו כגון: זוגיות, פרנסה, משפחה וכל נושא אחר שהמשתתפת תרצה להתייעץ עליו

.

ערב עוצמתי, מרגש, ובלתי נשכח - ועכשיו במבצע מחירים מיוחד!


קצת עלי

 שמי נוי בר ואני מיסטיקנית העוסקת בתחום המיסטיקה מזה שנים רבות. אני משדרת בקו המומחים של רדיו 103FM, וכן לאחרונה אף הופעתי בתכניות טלויזיה כגון התכנית "שורדות בבית" שמשודרת בערוץ 10.במסגרת עיסוקי בתחום אני מעבירה ערבי מיסטיקה המותאמים במיוחד למסיבת רווקות לנשים דתיות.


נוי בתקשורת

נוי מתארחת בתכנית הלילה "שיחות לילה" של רדיו 103FM, ומפתיעה את המאזינים בחיזוי מדוייק וחשיפת שמות של אנשים בחייהם - מומלץ לשמיעה

 

 

להזמנת ערב מיסטיקה ניתן ליצור קשר במספר: 054-5395651