הפוך לעמוד הבית | הוסף למעודפים

יום כיף לעובדים

 


ערב מיסטיקה מיוחד ליום כיף לעובדים

יום כיף לעובדים הוא אירוע מצויין ל"שבירת הקרח" ולהיכרות טובה יותר עם העמיתים לעבודה בזוית יותר אישית. במהלך יום הכיף יורדת המתיחות הקיימת במסגרת מקום העבודה, והעובדים נפתחים אחד כלפי השני. יום כיף לעובדים הוא פתרון מושלם לקירוב וחיבור העובדים, ונותן למעסיק הזדמנות לגלות תכונות נוספות הקיימות אצל עובדיו.

 

מה בתכנית?

בחלקו הראשון של הערב אתן הסבר כללי על כוחם של המספרים והשמות בחיי היום יום כולל הסבר כללי על הנומרולוגיה והמזלות השונים, בדגש על הנושאים הבאים:

 


תורת השמות וסוד האותיות : בחירת שם נכון, הגנות בשמו של אדם וכוחן של האותיות בשם


 מספרים בחיי היום יום: מהו תאריך נכון לבקשת העלאה מהבוס? מדוע ישנם זמנים שפשוט לא הולך לנו בעבודה? ומתי קיימות הזדמנויות טובות לקידום?


התאמה מקצועית בין עובדים: מדוע ישנם עובדים שלעולם לא יסתדרו אחד עם השני? כיצד נוכל לדעת עם איזה עובדים נסתדר יותר ועם איזה פחות? ואיך נוכל להימנע מויכוחים מיותרים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בחלקו השני של הערב יקבל כל אחד מהמשתתפים באירוע ייעוץ נומרולוגי אישי הכולל פתיחה בקלפי טארוט בשילוב יכולת התקשור. במהלך הייעוץ האישי, נדבר על עיקר הנושאים "הבוערים" בחיינו כגון: זוגיות, פרנסה, משפחה וכל נושא אחר שהמשתתף ירצה להתייעץ לגביו.
* ניתן לשלב את ערב המיסטיקה עם פעילויות אחרות במסגרת יום הכיף


ערב מיסטיקה מיוחד ליום כיף לעובדים - ועכשיו במבצע מחירים מיוחד!

 

קצת עלי

 שמי נוי בר ואני מיסטיקנית העוסקת בתחום המיסטיקה מזה שנים רבות. אני משדרת בקו המומחים של רדיו 103FM, ולאחרונה הופעתי בתכניות טלויזיה כגון התכנית "שורדות בבית" שמשודרת בערוץ 10.במסגרת עיסוקי בתחום אני מעבירה ערבי מיסטיקה המותאמים במיוחד לימי כיף לעובדים וצוותים.


נוי בתקשורת

נוי מתארחת בתכנית הלילה "שיחות לילה" של רדיו 103FM, ומפתיעה את המאזינים בחיזוי מדוייק וחשיפת שמות של אנשים בחייהם - מומלץ לשמיעה

 

 


להזמנת ערב מיסטיקה ניתן ליצור קשר במספר: 054-5395651